Strony www

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Projektujemy i tworzymy efektywne, przejrzyste i funkcjonalne strony www. Nasze doświadczenie daje Ci pewność, że stworzona przez nas witryna spełni Twoje oczekiwania: wypromuje Twoją firmę, sprzeda Twoje produkty lub usługi, trafi do właściwych odbiorców.

Tworząc stronę internetową w agencji interaktywnej iDel.pl zyskujesz unikatowy i nieszablonowy projekt graficzny.

Współpraca z nami przyniesie Ci realne zyski.

Tworzenie stron internetowych
Strona oparta o najwyższe standardy

STRONA OPARTA O NAJWYŻSZE STANDARDY

Gwarantujemy najnowsze i najlepsze rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Współpraca z nami da Ci przewagę nad konkurencją.

FUNKCJONALNY SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ CMS

Nasz CMS dostarczy Ci funkcjonalność, której będziesz potrzebował. Dopasujemy system do Twoich wymagań - dzięki temu narzędziu będziesz mógł zarządzać swoją stroną: dodawać i edytować treści, zdjęcia oraz wydarzenia w Twojej firmie. Przejrzysty interfejs panelu zarządzania pozwoli na bezproblemową obsługę. W dodatku, przez cały czas możesz liczyć na nasze wsparcie.

idel cms
Dostosowanie strony do wymagań wyszukiwarek

STRONA DOSTOSOWANA DO WYMAGAŃ WYSZUKIWAREK

Strona, którą dla Ciebie stworzymy, będzie spełniać wszystkie wymogi SEO. Dzięki temu łatwiej wypozycjonujesz swoją witrynę w popularnych wyszukiwarkach. Oszczędzasz w ten sposób wiele pieniędzy i czasu w przypadku audytu i optymalizacji pod względem SEO.

RESPONSYWNA STRONA WWW (RWD)

Aby Twoja strona była bardziej praktyczna, zalecamy jej wykonanie w technologii responsywnej, co sprawi że będzie automatycznie dopasowana do wszystkich urządzeń – smartfonów, tabletów i komputerów. Zwiększy to atrakcyjność witryny, a dzięki łatwemu zarządzaniu treściami, wprowadzanie ich będzie szybkie i proste.

Responsywne strony www - RWD