Reklama w internecie

POZYCJONOWANIE

To najskuteczniejsza metoda promocji w Internecie. Dzięki doświadczeniu, a także stałej analizie rynku, jesteśmy w stanie opracować skuteczną i indywidualną strategię kampanii dla Twojej firmy. Podzielimy się z Tobą wiedzą o skutecznym pozycjonowaniu, tak by osiągnąć najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie
Kampania adwords

KAMPANIE ADWORDS

Zoptymalizujemy budżet reklamowy i zwiększymy liczbę konwersji poprzez kampanie Google AdWords. Przeprowadzimy skuteczne kampanie, tworząc reklamy graficzne i tekstowe w Google oraz portalach społecznościowych.

CONTENT MARKETING

Stworzymy wartościowe treści, dzięki którym zbudujemy i utrwalimy pozytywny wizerunek Twojej marki. Odpowiednia treść na stronie wpływa na zaangażowanie odbiorców, a także na pozycję strony w wyszukiwarkach. Dajemy Ci gwarancję na to, że stworzony content będzie unikatowy i wartościowy.

Content marketing
Social media

PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

Poprowadzimy profil twojej firmy na portalach takich jak: Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn i wielu innych. Zbudujemy pozytywny wizerunek Twojej marki i dodatkowo przeprowadzimy kampanie reklamowe, adresowane do docelowej grupy odbiorców. Opracujemy i przygotujemy treści, konkursy, zdjęcia i będziemy nimi stale zarządzać.